Poznámka: síla napínáku je do 1 metru od natažené délce.Pokud natažené délka přesahuje 1 metr, na jaře může být deformován! ! !To se nedoporučuje, aby se táhnou více než 1 metr, prosím, vědět! ! !

Vlastnosti:

*1. High-density PU rukojeť obsahuje ocelové trubky, a venku je high-density plast.Zlidštění pocit, design je hladký, zoubkovaný, atd., více krásné a praktické!

*2. Vysokopevnostní elastický jaře, zamotávat a zamotávat high-síla pružiny, vyrobeny z uhlíkové oceli, odolné a není snadné rozlousknout.Silný fitness.To je více široce používán ve skupině.

*3. Rozšířené a ztluštělé pedálu design.Pedál pás je také rozšířily, zesílenou a zvýšenou, takže pohyb pohodlnější a bezpečnější.

*4. Spodní části ocelové trubky je podporován.Kromě rozšířily PU konstrukce na spodní části a rukojeť, ocelové trubky je vložen, což je silnější a bezpečnější.

Specifikace:

Velikost: 27 * 34cm

Barva: modrá / fialová (zesílená dvojitá pružina)

Čistá hmotnost: 1kg

Rozsah použití: fitness lidí, všech věkových kategorií

Vlastnosti produktu: můžete cvičit kdykoli, i když jste na cestách.Použijte pedál přídavného napínače, aby se cvičení krok za krokem

Seznam Produktů:

1 * Dvojitá pružina stupačky napínáku

Připomenutí:

1. Všechny obrázky byly profesionálně barevně upraveny, ale vzhledem k různým okolního světla a zobrazení různých nastavení zařízení, může tam být nějaké odchylky v obrázky a předměty samy o sobě, prosím, pochopit,

2. Data jsou měřeny ručně, může tam být nějaká odchylka, ale to nemá vliv na použití.

Štítky: passat ups, ups global, snadné ups, muž ups, on-line ups, ups pracuje, ups fanoušky, ups ups, teplé ups, ups ac.

Název Oddělení Unisex
Aplikace Pedal Exerciser
Funkce Pasu A Břicha Cvičení
Číslo Modelu dvojitá pružina stupačky napínáku

Přidat recenzi

Multifunkční Pedál Stahovák Sit-Ups, Muži A Ženy Cvičí Svaly Paží Domů Fitness Vybavení Pedál Vytáhnout Lano Dvojité Jaře Str

Doplňující informace

Cena:451.31 Kč

Kategorie:mall

SKU: d1062

Recenze: