1/2" Ženské BSPT 1/2"Tělo Kompresoru klimatizace a Hadice rychloupínací Zásuvka Konektor

Používá se na Konci Hadice nebo Přívod Vzduchu pro Připojení k Hadici nebo Nástroj

Pro Použití S Industrial Interchange Plu g

Položka Stav: Nové

Materiál Slitina Zinku

Velikost Těla: 1/2"

Připojení: 1/2" Samice Závit BSPT

ANO, JSME KOMBINOVAT DOPRAVU!Pokud máte jakékoli otázky o náklady na dopravu, prosím, neváhejte a kontaktujte nás na Dum-zahrada-hobby.cz E-mail před zakoupením položky(položek).PLATBA:

Přijímáme Podmíněná pouze.Kreditní Karta je snadné, aby se platby na Hypotéku.Dodací a fakturační adresy se musí shodovat.

Platba by měla být odeslána do 5 dnů po aukci konce.Jinak bod(y), bude relist a neplacené případě zváží.DOPRAVA:

Vždy jsme loď na položku(y) do 5 pracovních dnů(sobota a Svátek není součástí dodávky) po obdržení platby.Položka(y) budou dodávány podle rejstříku letecké pošty s sledovací číslo.

To trvá asi 15-20 pracovních dnů, aby se loď USA, Kanada, Velká Británie, Austrálie a Japonsko 20-30 pracovních dnů do jiných zemí.6-8 týdnů, aby se loď Brazílie, Španělsko, Itálie či dalších zemí do ostatních zemí, není uvedeno.

Dodací lhůta možná ovlivněn Celní zpoždění, dovolená,události nebo jiné nejistoty.Bychom nemohli garantovat čas příjezdu.

Ujistěte se, že budete souhlasit s dodací lhůty před nákupem.

Pokud chcete zvolit jiné rychlejší Vyjádřil, prosím, kontaktujte mě před nákupem.ZPĚTNÁ vazba:

Zavázali jsme se k vaší Postive zpětnou Vazbu po obdržení vaší platby.Pokud z nějakého DŮVODU nemáte pocit, jsme získali

Postive zpětnou Vazbu, prosím, neváhejte a kontaktujte nás na Dum-zahrada-hobby.cz E-mail, Budeme komunikovat tak rychle, jak je možné vyřešit JAKÝKOLI problém.

Necháme pozitivní zpětnou vazbu pro všechny nákupy a vážíme si vás sdílet své vynikající zkušenosti s jinými Dum-zahrada-hobby.czers!ZÁRUKA:

Garantujeme, že všechny popisy zboží jsou přesné.V případě, že položka je vadný, nebo jste obdrželi nesprávnou položku,

kontaktujte nás přes Dum-zahrada-hobby.cz E-mail.Budeme rádi, aby vyřešit jakýkoliv problém, tak rychle, jak je to možné.VRACÍ:

Výnosy nebo výměn jsou přijímány na většině NEPOUŽITÉ položky do 14 dnů od obdržení, ale zákazník hav eto platit extra přepravní náklady.

Prosím, kontaktujte nás před vrátit položku(y).Vezměte Prosím Na Vědomí:

Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu.Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.

Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Tyto poplatky jsou obvykle shromažďovány na poskytování nákladní dopravy (spedice) společnosti, nebo když si vyberete položku nahoru

– nepleťte si je pro další poplatky za dopravu.

Štítky: hadice kompresoru automatické, mi hadice kompresoru, kompletní hadice kompresoru, kompresor hadice ohebná, hadice kompresoru e, kompresor hadice připojení, kompresor, hadice, plastové, hadice kompresoru portable, hadice kompresoru žena, pneumatika hadice kompresoru.

Číslo Modelu SF-40
Typ Kování

Přidat recenzi

1/2" Ženské BSPT 1 /2"Tělo Kompresoru klimatizace a Hadice rychloupínací Zásuvka

Doplňující informace

Cena:148.28 Kč

SKU: d1118

Recenze: