1. horní materiál: odolné zinkové slitiny, zamykací válec + bold 15mm ocel kabel, slitina zinku opravdu řeší problém nefunguje správně kvůli rzi; PVC povlak pomáhá předcházet náš zámek na kolo od poškrábání vaší motorky.

2. přátelský velikost a váha: snadno se přenáší; rozlišit všechny ostatní odolné bloky; volné zavěšení na řídítka / sedlo / rám nebo umístěny v bicycle storage bag.Nebojte se o neúmyslné ztráty.

3. vhodné k použití: není třeba vynaložit veškeré úsilí na montážní držák.Zamykání nevyžaduje klíč, to trvá jen sekundu stiskněte tlačítko.V kombinaci s ocelové lano může být použit pro motocykly, skateboardy, brány a ploty, grily a sekačky na trávu, skříňky na nářadí a žebříky.

4. vysoká bezpečnost: vysoká pevnost slitiny zinku zámek na kolo s 0.6 kabel (15mm) opletené ocelové lano, vysoká tuhost pro silnou odolnost proti proříznutí.Silné zinkové slitiny anti-krádeže zámek jádro; odmítnutí technologie, která odemkne a zvyšuje bezpečnostní faktor.Ideální řešení pro bezpečnostní účely.

5. módní design: jedinečný design uzávěrem prsten, Unisex styl; nový přenosný zámek na kolo dělá ježdění snadnější.Pokud potřebujete zamykat kolo ke stromu, brána, plot, zábradlí, tlustý sloup a další.

Název: půjčovna ring lock

Klíč, 2 ks klíčů

velikost:11 x 14 cm

Materiál:Zinková slitina+PVC

barva:černá

Obsah Balení:

1 x bike lock

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci.Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Štítky: místné bike lock, gear lock bike, anchor plug, profesionální skládací zámek na kolo, žula zámek na kolo, domény, bikersay skládací zámek na kolo, racework, zámek e bike, x bike lock.

Typ Kabelový Zámek
Původ KN(Původu)

Přidat recenzi

Bike Lock Anti Theft Heavy Duty Zabezpečení Horské Silnici, Kolo, Prsten, Kolo Zámek pro Horské Kolo, Silniční Kolo Dojíždění na Kole

Doplňující informace

Cena:169.62 Kč

SKU: d1224

Recenze: