UPOZORNĚNÍ : Tyto typy chráničů obvykle pokrývají 100% z obrazovky a nechat rezervu na hraně, zvlášť, když jde o Smartphony se zakřivenými obrazovky profilu, a navíc, podle Smartpone model, kamera je někdy chráněny ochránce, v každém případě, To není v rozporu s jeho řádné fungování.

Perfecta】 ochrana-nejlepší kvalita tvrzeného skla a 9H tvrdost, díky které je chrání obrazovku rošty a fouká velmi efektivně.

【Ultra Transparencia】-krystaly iGlobalmarket poskytují jasnost, jas a ostrost, kterou potřebujete, když pomocí screen protector.

【Snadné nainstalovat tento typ z tvrzeného skla, aby bylo snadné instalace, jednoduché a přesné, aniž by se obával, bubliny, připojit k obrazovce dokonale

【High sensitivesits transparentní crystal materiál má tloušťku 0,30 mm zachovat citlivost obrazovky bez omezení hmatový zážitek, to vůbec

Štítky: 10d temperament sklo, iphone 12 screen protector, iphone 11 pro tpu, iphone12 pro, call iphone 12, opmaoo iphone screen protector 12, iphone 12 pro max tvrzené sklo arriere, iphone 10 xs max telefon případě, pouzdro pro 11 pro max neon, model iphone 12.

Značka iGlobalmarket
Kompatibilní Telefon Značky Apple iPhone
Původ AU(Původu)
Typ Přední Fólie
Funkce anti glare

Přidat recenzi

IPhone 12 / 12 Pro 6.1 ", Set 3 tvrzeného skla screen Protector anti-scratch, ultra tenký, snadno se instaluje

Doplňující informace

Cena:92.46 Kč

SKU: d218

Recenze: