body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Open Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun,"宋体"; line-height: 1.3; } dcl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { šířka: 100px; height: 15px; float: left; } dd { width: 240px; výška: 15px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; barva: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #product-desc { width: 100%; height: 209px; } #popis { width: 100%; height: 50%; } #podrobnosti { width: 100%; height: 50%; } .ui-box-nadpis { height: 30px; font-size: 15px; font-family: tahoma; font-weight: bold; background-color: #ddd; text-anchor: zdědí; padding-top: 8px; margin: 0px; } .ui-box-body { margin: 0px; } #tbspecifics { border-right: 1px solid black; border-bottom: 1px solid black; } #tbspecifics tr { height: 30px; } #tbspecifics td { width: 100px; border-left: 1px solid black; border-top: 1px solid black; }

Toto vozidlo podporu rukojeť je skvělý nástroj pro ty, kteří mají potíže dostat dovnitř a ven z jejich auta.

Je to měkká rukojeť pro pohodlné a bezpečné povrchu držet.

Skvělá pro starší osoby nebo jiné osoby s problémy mobility.Jeho univerzální design se hodí všechna vozidla, jako jsou nákladní automobily, Suv, džípy, lehkých užitkových vozidel, automobilů, Čtyřkolek, atd.

Hmyz v délce na jeho nejdelší a 11 Palců na její nejmenší délka.Když ne v použití, můžete de-připojit ji tím, že odstraní klip a uložit v konzole, dokud ji Budete potřebovat.

Non-Slip - Ergonomický auto zvládnout se dostat dovnitř a ven z vozidla bez strachu z pádu.Perfektně se vejde do dlaně a prstem osnovy tak, že je lze uchopit přirozeně pohodlné ruční pocit.

Skvělá Kompatibilita - Spony kolem auta rám okna téměř všechna vozidla, pro další podporu.Pohodlné nosit s kapsy nebo kabelky a zajištění bezpečnosti pomoci kdykoliv.

Vysoká kvalita - Vyrobeno z odolného nylonu a non-slip PVC grip, integrální lití proces.Podpora až do 300 kg.Délka nastavitelný nylonový popruh od 9-17 palců

Položka Hmotnost: 1,6 unce

Materiál: Polyester

barva:černá

Obsah Balení:

1 * Nastavitelný Auto Zvládnout

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci.Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Štítky: braun thermoscan, straně reproduktoru, tribit maxsound plus, prostor reproduktor, anker bag, baseus bluetooth reproduktor, dítě pomocník, google home smart reproduktor, multiroom reproduktor, wifi, lan reproduktor.

Původ KN(Původu)

Přidat recenzi

Auto Nastavitelný Auto Zvládnout Stojící Pomoc Bezpečnostní Rukojeť Vozidla Podpora Nylon Rukojeť Auto pomocné Zařízení pro Seniory, zdravotně Postižené, Těh

Doplňující informace

Cena:142.25 Kč

Kategorie:Vnitřní Části

SKU: d25

Recenze: