AAA Přírody kamennou Tváří Bílé Howlite Tyrkysů Kámen Korálky 6 8 10 12 mm korálky pro DIY Náramek, Náhrdelník Cambay Šperky Příslušenství na Výrobu 6mm: cca 66 korálky 8mm: cca 47 korálky 10 mm: cca 38 korálky 12mm: cca 32 korálky Upozornění: ujistěte Se, že vám nevadí, že předtím, než uděláte objednávku. 1. V důsledku světla a obrazovky rozdíl, položka barva může mírně lišit od obrázků.Prosím pochopit. 2. Prosím, dovolte 1-3mm rozdíly 3. Pokud máte jakoukoliv otázku, prosím neváhejte a kontaktujte nás na poprvé, uděláme, co bude v našich silách sloužit pro vás!

Zpětná vazba a Kontaktujte Nás : Pokud jste spokojeni s mým položky a služby, prosím, udělej mi laskavost, aby opustit pozitivní zpětnou vazbu.Vaše dobrá zpětná vazba je velmi ceněn.Pokud máte pocit, že se neopustí mě pozitivní zpětnou vazbu, prosím, cítit se pohodlně, dejte mi vědět jako první.Dám vám dobré řešení.Jsem rád zodpoví všechny otázky, které můžete mít, tak prosím neváhejte a kontaktujte mě.Budu se snažit co nejlépe odpovědět vám nejpozději do 24 hodin, očekávat, že máme zaděláno na víkendy.

Štítky: africký tyrkys, volné tyrkysové, blue star, skutečné tyrkysové, korálek, star kámen, modré tyrkysové, Tyrkysové, howlit, hvězdice tyrkysová.

Vnější Průměr 6mm
stav Tváří Přírodní Kámen
Tvar Předmětu Nepravidelné
Značka HVĚZDIČKOVÝ LOONG
Jemné nebo Móda Módní
Číslo Modelu RLNS0020
Velikost 6/8/10/12mm
Řemesla Přírodní
oblek Takže Náramek ,Náhrdelník ,DIY Šperky Korálky
Hmotnost Položky 0.1kg
Materiál Kámen
Typ Položky Korálky

Přidat recenzi

AAA Přírody kamennou Tváří Bílé Howlite Tyrkysů Kámen Korálky 6 8 10 12 mm korálky pro DIY Náramek, Náhrdelník Cambay Výrobu Šperků

Doplňující informace

Cena:171.77 Kč

Kategorie:Korálky A Šperky

SKU: d393

Recenze: