Tlusté nerezové oceli pravý úhel nábytek rohový držák,90 úhel,L tvar trojúhelníku držáku,tak silný,nábytek, hardware

Název produktu: nábytek rohový držák Materiál: nerezová ocel Použití: nábytek Vlastnosti: Silné , Proti korozi, žádná rez , silné a odolné

Balení množství : 5ks/lot

Doprava: 1. Máme loď po celém Světě jako Dárek. 2. Dodatečné clo nebo vlastní poplatek je kupující odpovědnost. 3. Položky budou odeslány do 1-5 pracovní den po zaplacení dokončena obdržel. 4. Dodací lhůta závisí na destinaci a další faktory, to může zabírá na více dní .Pokud nemůžete získat to, po 40 dnech.Prosím, kontaktujte nás pro řešení. 5. Lodní může ovlivněna svátky, události a další nejistoty.Bychom nemohli garantovat čas příjezdu.

Odeslání a Vrácení: 1. DOA(Dead on Příjezdu), nebo Špatně Položka bude nabídnuta výměna.Náhrada bude nabízena, pokud skladem není k dispozici. 2. Přepravní a manipulační poplatky jsou nevratné.Položka musí být vráceno nepoškozené v původním balení. 3. Kupující nemusí zaplatit zpáteční adresou. 4. Pokud si chcete náhrady, protože položky vady nebo nějaké jiné problémy s kvalitou, prosím, kontaktujte nás do 3 dnů poté, co jste si to.Poplatek vztahující se k vrácení poštovní by měl být překonán Zákazníky. 5. Méně než 0,5 procenta svazku někdy může ztratit ,ale prosím, nebojte se o to .Pokud se vám stále nedaří dostat vaše objednané zboží v rámci odhad času ,neváhejte a kontaktujte nás, jak rychle, jak můžete .Jsme bude zodpovědný za odesílání nové položky a Záruka zpětnou Vazbu: 1. Vážíme si vašeho podnikání, pokud jste spokojeni s našimi službami, prosím, nechte nás 5 hvězdiček pozitivní zpětnou vazbu.a budeme dělat totéž pro tebe.Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte nás jako první, a my vám odpovíme na všechny otázky od našich zákazníků v jeden pracovní den .prostě odchodu negativní nebo neutrální názor nemůže vyřešit problém. 2. Každý výrobek bude být testovány na 100% před porodem. 3. Pokud je něco nevyhovující, kontaktujte nás prosím pro vyřešení problému.To je naše potěšení, aby ji opravit.

Štítky: nos string, držák tvaru l, squar, 2020 držák, 2 vodiče železnici, silný 90 n ložisko, konektor pohovka, 18t volnoběžka, 8mm kolo, nábytek hardware ozdoby.

DIY Dodávky Zpracování dřeva
Číslo Modelu corner110
Typ Rohové Držáky

Přidat recenzi

Tlusté nerezové oceli pravý úhel nábytek rohový držák ,90 úhel,tvaru L, fixní držák konektoru,silný,nábytek, hardware

Doplňující informace

Cena:62.50 Kč

Kategorie:mall

SKU: d412

Recenze: