Toto automatické makro Extension Tube Set DG je navržen tak, aby objektiv soustředit se blíže než jeho normální nastavení minimální zaostřovací vzdálenost.Blíží má za následek zvětšovacích objektu (takže se zdá větší, v hledáčku a na vaše obrázky).Jsou mimořádně užitečné pro makrofotografii, což vám umožní převést téměř jakýkoliv objektiv na makro objektiv za zlomek nákladů při zachování jeho původní optickou kvalitu .GŘ pro rozšíření trubek nemají optiku.Montují se mezi tělo fotoaparátu a objektivu, k vytvoření větší vzdálenost mezi objektivem a filmem plane.By pohyb objektivu otec od filmu nebo CCD snímače ve fotoaparátu, objektiv je nucen zaměřit mnohem blíže, než je obvyklé.Čím větší je délka mezikroužku, blíže objektiv může soustředit.

Dodává se jako set (10mm+16mm).Obsahuje 2ks trubky v různé délce 10mm/16mm,a každá trubka může pracovat sám.

Je to s elektronickými kontakty,které je podpoří automatické zaostřování ,automatická expozice,atd. To vám umožní používat všechny režimy snímání fotoaparátu,kompenzace expozice, je nutné.

Elektronické kontakty je dobře postavený,hladký přenos signálu.

Specifikace:

Průměr trubky: Přibl. 61.5 mm

Délka trubky: 10mm,16mm.

hmotnost:přibl.56 g

kovový držák část a plastové tělo

Hladký design Vhodný pro: Nikon1 J1 J2 3 Fotoaparát a Objektiv

Balíček včetně: Fotga Elektronické automatické makro extension tube 10mm+16mm DG sada pro Nikon1 J1 J2 3 X 1

Štítky: neoprenové pouzdro nikon1 j5, prsten dg, fotga nd, pánské dg, nikon1 v1, tkanina dg, železniční tyče, nikon 1 j3, fix objektiv nikon1 j5, nikon1 j1 desky.

Certifikace NIC
Číslo Modelu n1
Značka m1zeng
Barva Černá
Původ KN(Původu)
Místo Původu Čína (Pevnina)

Přidat recenzi

Fotga automatické ostření AF macro extension tube DG 10mm+16mm pro Nikon1 n1 V1/J1/V2/J2/J3/J4/J5/V3/S1/S2/aw1 ainol/J4 Fotoaparát

Doplňující informace

Cena:592.70 Kč

Kategorie:mall

SKU: d56669

Recenze: