Upozornění: toto je plus velikost,tam bude navíc 30 USD plus velikosti poplatek.

Za prvé, to je pro nás velkou ctí, že můžeme, aby šaty pro vás.když umístíte objednávku, budeme potvrdil všechny informace s vámi, aby se krásné šaty pro vás.pokud není žádná odpověď, budeme dělat šaty pro vás s velikost a barvu si vyberete.nebo si můžete nechat nám zprávy o jednotlivých requirmements o tom, že šaty, budeme odpovídat na vás okamžitě.

I když se snažíme se s tím vypořádat no, měli by jsme být stále potýkají s problémy a complaintes.pokud se tak stane,pls naleznete na našich regualations o vrácení peněz a vrátit se!

1)Naše Storno Podmínky

-Objednávky zrušena do 24 hodin od potvrzení platby bude mít nárok na plnou náhradu.

-Objednávky zrušena 1-3 dnů po potvrzení platby bude mít nárok na částečnou refundaci sestávající z plné přepravní náklady a 50% nákupní cenu produktu.

-Objednávky zrušena po 3 dnů od potvrzení platby bude mít nárok na částečnou refundaci sestávající z plné přepravní náklady.

2)Vracet se pro Výměnu nebo Vrácení peněz

Když jste obdrželi, že šaty, pls zkuste to a kontaktujte nás do 7 dnů.bychom se snažit v našich silách, aby vám pomohl vyřešit problém.

Pokud jste trval na tom, returing šaty, bychom náhrady částečné peníze pro vás a vy byste zaplatit přepravní poplatky sami.doufám, že se vám může porozumět, že všechny šaty, které jsme udělali by být přesně podle vašich požadavků.

Šaty je Velikost jste si Objednali, ale nesedí vám dobře, ale vešly na měření, které jste dal,šaty nemohla být vráceny nebo vyměněny.

Jako naše šaty jsou vyrobeny s další textilie v švy.můžete nechat své místního krejčího, aby vám pomohou změnit to na vlastní náklady.

Pls poznámka: pokud vaše objednávka specifikace lišit od konečné dimenzování žádost výrazně,změna velikosti, nemusí být možné.

Nastavení obrazovky vašeho počítače se může změnit barvu fotografie zobrazené na barvu grafu z mého obchodu.Mírné barevné nesoulady mezi barvu vašeho oblečení a barvy zobrazeny na obrazovce, nemusí znamenat, že šaty je vadný nebo misshipped.Nicméně, pokud jste si jisti, že jste obdrželi zboží ve špatné barvě.Pls kontaktujte zákaznický servis, aby zjistili, zda vrátit nebo vrácení peněz je možné.

Štítky: župan prohrábnout, plášť prohrábnout, šaty dlouhé, župan saténový, zlaté roucho, růžové šaty saténové, svatební pyžama, vlastní župan, večerní šaty s vlakem, tisk župan.

Materiál Polyester
Tkanina Typ Krajka
Typ Položky Večerní Šaty
Dekorace Krajka
Délka rukávu(cm) Bez rukávů
Značka ILUSY
Vestavěný Podprsenku Ano
Pas Přírodní
Výstřih Zlatíčko
Šaty Délka Podlahy-Délka
Číslo Modelu 201803160330
Rukáv Styl Off Rameno
Vlak Zamést Vlak
Silueta A-LINE
Příležitosti Formální Večerní
Skutečné Obrázky Ano

Přidat recenzi

ILUSY Modré Večerní Šaty bez Rukávů-Line Večerní Šaty S Krajkou, Korálky lrobe de soirée

Doplňující informace

Cena:3 017.36 Kč

Kategorie:Svatby & Události

SKU: d608

Recenze: