48212 kvalitní

Vlastnosti:

1. Rychle, pneumatiky, opravy pásy: opravy pneumatik metody je rychlé, pohodlné, spolehlivé a bezpečné, a se stal přenosné opravu pneumatik produkt, který je obecně vybrán majitelem.

2. Materiál je vulkanizované tím, butyl kaučuku a přírodního kaučuku: to je produkt flexibilní, není snadné věku a těžké, a zajišťuje vzduchotěsnost.

3. Silná odolnost proti opotřebení: konstrukce se skládá z devíti pramenů šestnáct jader, nylonové jádro, dobrou houževnatostí.

Popis:

Vulkanizace silná síla procesu je vulkanizované o 90# benzínu při vysoké teplotě, což je snadné, aby se změkčit tím, že teplo, má dobrou viskozitu, mohou lépe přizpůsobit s pneumatikou, a není snadné spadnout po použití.

Specifikace:

Materiál: přírodní kaučuk

Barva: hnědá

velikost:100*60*60

Obsah Balení:

5 * Rychlé opravy pneumatik pás

Poznámky:

1. Vzhledem k rozdílům mezi různými displeje, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky.

2. Fyzické chyby mohou existovat v důsledku různých osobních měřicí techniky.Děkuji!!!

Štítky: klávesnice pcb qmk horké, joytech drip tip 810, tyč camping osvětlení, případ iphone 7 přítele, bydlení démon shiler, noční košili, župan béžová, noční košili maxi velikosti, noční košile f hedvábí sada, noční košili micromodal.

Barva hnědá
Hmotnost Položky 0.04kgkg
Typ Materiálu přírodní kaučuk
Velikost 100*60*60
Materiál přírodní kaučuk

Přidat recenzi

Auto Rychle Opravu Pneumatik Pásu Vakuové Pneumatiky Motocykl, Auto Na Elektrický Pohon Šlachy Strip Tool Kit Přírodního Kaučuku

Doplňující informace

Cena:10.13 Kč

Kategorie:mall

SKU: d817

Recenze: