Rozdíl mezi našimi výrobky a další Originální a repasované Popis

Doprava zdarma 100% Testováno Formatter Board Q7804-69003 vhodné pro hp Laserjet P2015d P2015 2015 Hlavní Logika Matka Deska

Bez sítě TESTOVÁNY V DOBRÉ PRACOVNÍ SITUACI.BALENÍ OBSAHUJE: 1KS

1. Komunikace nebo platba musí být provedena do 7 dnů po aukci uzavřel.Pokud nejsou tyto podmínky splněny, prodávající si vyhrazuje právo na zrušení aukce.

2. POKUD si objednáte méně než 3 kusy, budeme loď tím, SINGAPORE Post nebo China Post Mezinárodní Ekonomie Air Mail , To bude trvat 3~22 pracovních dnů,Různé země, Různé dodací lhůty.Pokud vaše objednávka je více než 3 ks, jsme se vybrat EMS.POKUD POTŘEBUJETE RYCHLEJŠÍ DOPRAVCE, PROSÍM, KONTAKTUJTE NÁS PRO UPS/DHL/EMS SLEVA .DOPORUČUJEME EMS.

3. Pokud kupující chtějí vrátit pod non-open stavu, kupující musí zaplatit náklady na dopravu od nás kupující a návrat přepravní náklady.prosím pochopit.většina našich výrobků jsou drahé, pokud budete potřebovat není to, prosím tě, neotvírej to.díky.

4. Naše Zpětná vazba Politiky: V pravidelných intervalech, budeme jít přes naše zpětnou vazbu soubor a odeslat zpětnou vazbu pro všechny ty, kteří podali zpětnou vazbu na usa.Tato politika zajišťuje, že se každému dostane náležité uznání a dělá proces trochu hladší pro obě strany.Pokud jste spokojeni s vaší transakce s námi, prosím, zanechte své komentáře na náš soubor a my se ujistěte se, oplatit, když děláme naše aktualizace.Před odesláním negativní zpětnou vazbu, prosím, kontaktujte nás, takže můžeme pracovat na to.Negativní zpětná vazba nepomůže řešení problémů.

5. Pokud máte nějaké dotazy, prosím, pošlete zprávu pro nás před uvedením vaši nabídku.

6. Mezinárodní kupující bude odpovědný za případné vlastní, povinnost, nebo makléřské poplatky,hlavně ty z Německa.Poslat přepravní instrukce/žádost o platbu.

Štítky: m2727, hp m1132, hp pavilion notebook závěs náhradní, m2727nf hp, desky mfp, deska formátoru, tiskový server usb, dioda 80ebu04 v p2021, rc silniční c16, síť tiskový server.

Značka CaoDuRen
Číslo Modelu 2015d
Původ KN(Původu)

Přidat recenzi

Doprava zdarma Testováno Formatter Board Q7804-69003 pro hp Laserjet Pd PHlavní Logika Matka Deska Bez sítě

Doplňující informace

Cena:542.91 Kč

SKU: d882

Recenze: