[Míčové hry zábava pro každého]: Ať už jste 3 roky starý nebo starší, míčky jsou určeny pro lidi, kteří mají rádi baseball, nebo přehazovat.Pro namáhané zaměstnanců a frustrovaní teenageři, jsou ideálním nástrojem, jak zmírnit stres.

[Bezpečné a Trvanlivé]: stres úlevu, míč je měkký a nebude bolet dítě, které posiluje emocionální komunikace mezi rodičem a dětmi.To je Zajímavé hračky v životě.Ideální dárek pro vaše přátele nebo sami k relaxaci.

[Úzkost, Stres Přebít Míč]: Silikonový plášť, snadné čištění.Po použití, na povrchu bude absorbovat prach a viskozita sníží, a viskozitou bude obnoven po mytí ve vodě.

[Premium Bezpečnostní Materiál]: TPR zabalené v silikonu, materiál, měkký a pružný materiál dokáže ochránit jeho křehké dásně, suroviny šetrné k Životnímu prostředí, non-toxické a neškodný.Můžete ji použít s důvěrou.

[Využití]: Ideální pro třídě, doma nebo v kanceláři, jsou skvělé pro učitele, studenty a každého jiného.Skvělá alternativa k síťoviny, korálky a jiné koule.

Stres Reliefer - Fluorescenční Lepkavé Cílové Koule

Poznámka:

Strop může být přilepená na 3-20 sekund, a obyčejné bílé omítky zdi může být přilepená na 5-30 sekund.

Náhodné barvy

Obsahuje:1 ks

Štítky: globbles vrtět, sticky přebít koule, sticky fluorescenční kuličky, míčky gumové lepivé, globbles lepkavé koule, globbles koule crayola, lepkavé koule malé, globbles koule, globbles punčocháče míč, globbles záře.

Značka BESTIM INCUK
Čárový kód No
Typ Sucker Sticky Ball
style2 Anti-Stres Míč
Styl1 sticky ball
style4 Magic Ball
Pohlaví Unisex
Materiál TPR
Věkové Rozmezí > 3 roky starý
Funkce MĚKKÉ
Varování Daleko od ohně
style3 Děti Hračka
Původ KN(Původu)

Přidat recenzi

Stick Zeď Míč Stresu Hračky Lepkavé Squash Míč Globbles Dekomprese hračka Lepkavé Cíl Míč Chytit, Hodit Míč, děti, Hračky

Doplňující informace

Cena:13.79 Kč

SKU: d969

Recenze: