1ks Kvalita Vody Test Pero Živného Roztoku Koncentrace Detekce pro Hydroponické Test Hydroponické Test Pero

Specifikace:

Název Produktu: Kvalita Vody Test Pero ES Rozsah Měření: 0-9999uS Teplota Rozsah Měření: 0-80 ° C; 32-176℉ Přesnost: ±2﹪ Velikost: 15 x 2,8 x 1,3 cm

Jak používat ES metr (vodivost pero):

1. Otevřete obal, vyjměte vodivé pero a vytáhněte testovací kryt hlavy vodivého pera. 2. Stiskněte tlačítko "POWER", můžete vidět 2 řádky čísel, zobrazí se na LCD obrazovce, v horní řadě je ES hodnota, jednotka je v nás, a spodní řádek je teplota. 3. Vložte testovací hlava test pero do živného roztoku nebo jiné kapaliny, které mají být testovány, a hloubku zasunutí je o 3 cm (jen v jedné rovině s krokem testu pero hlavy).V této době, číslo zobrazené na vrcholu je ES hodnota kapaliny (Vodivost) jednotky je mikro Siemens uS/cm o centimetr. 4. OK!Po zkoušce, stiskněte tlačítko "POWER", vypněte napájení zkušební pero, opláchněte test pero hlavy pod tekoucí čisté vody, osušte ji, a dát na ochranné pero krytu hlavy.

Štítky: gy6 f 35 led 12v, jst 2 54 mm kabel, jelen na zeď světla, muž v noci pyžama, lego ocean diver, formy nápady odkaz, jst 20 prodloužení, vést plísní 100 g, bunda psy medvěd.

Číslo Modelu KS-RFZ0501-1
Původ KN(Původu)

Přidat recenzi

1ks Kvalita Vody Test Pero Živného Roztoku Koncentrace Detekce pro Hydroponické Test Hydroponické Test Pero

Doplňující informace

Cena:551.96 Kč

Kategorie:mall

SKU: d980

Recenze: