Nový německý styl 3 /4 kontrabas Luk Vlastnosti: Ebony žába s krásné dekorace Luk vlasy : Sibiř bílé Žíně Hmotnost: přibližně 139 g Správnou rovnováhu pro rychlou odezvu a odolnost 100% ruční výroba z Číny, vše skladem.T, že luk je rovný, silný, vyrovnaný, pružný, vynikající .Přepravní:. Obvykle,Budeme používat ePacket dodávky z Číny( cca 7-21 pracovních dnů) loď do USA, UK, Kanada, Francie, Austrálie, Rusko.

Letecky přes Ekonomiku China post office (asi 15-45 pracovních dnů) loď na celém světě.

Můžeme také použít EMS, China mezinárodní standardní přepravní služby, pro door-to-door shipping (asi 7-15 pracovních dnů ), vyšší náklady na dopravu.Mezinárodní Zákazníky– vezměte Prosím na Vědomí: Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu.Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.Kontaktujte nás: Pokud budete potřebovat pomoc, nebo jakýkoli problém, prosím, dejte mi zprávu.Uděláme, co bude v našich silách, aby vám pomohl, a dá vám nejlepší řešení.Prosím, ne otevřený případ nebo opustit negativní zpětnou vazbu dříve, než dávat zprávy.

O nás:

Vítejte na Zobrazit položku.Budu poskytnout vám nejlepší produkt pro vás.Jsem novější na ebay, a já vám dám moje všechno zákazníka nejnižší cenu a nejlepší kvalitu.

Získáte rychlé doručení a rychlá odezva.Všechny položky budou kontrolovány pro vás Pečlivě a zkouška pro vás.Ujistěte se, že dostanete zboží za nejlepší stav.Mohu zaručit, že se vám bude líbit svůj předmět moc.

Štítky: německý luk kontrabas, struna e na housle, mellor německé luk, 360 krajka čelní lidské vlasy, pre trhat, řetězec housle, luky němčina, pirastro řetězec housle, ombre 1b vlasy medově blond, vinobraní kontrabas, německé housle luk.

Použití Bass Housle Použití
Číslo Modelu 3/4-4/4
Značka YiYang

Přidat recenzi

Nové 1 ks německý styl 3/4 Uhlíkových vláken kontrabas luk bílé koně vlasy vysoké kvality

Doplňující informace

Cena:1 154.79 Kč

Kategorie:Strunné Nástroje

SKU: d983

Recenze: